Dnia 15 sierpnia, z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego, na placu na Szlakowisku w Starachowicach, odbył się piknik militarny.
W pikniku udział wzięli między innymi delegacje z Muzeum Orła Białego że Skarżyska – Kamiennej, harcerze z hufca ZHP Starachowice, gracze ASG z drużyny harcerskiej Sparta.
Odbyła się również prezentacja pojazdów wojskowych, produkowanych i remontowanych w Starachowicach, którą prowadził mgr inż. Paweł Ronduda z Star San Duo. Prezentowanymi pojazdami, były:
- Trzy samochody ciężarowe Star 266 M2
- Honker Skorpion 3 – lekko opancerzony samochód ze stanowiskiem karabinu maszynowego, umiejscowionego na dachu pojazdu
- Honker z okleinami „Regulacja Ruchu”.
Odbyły się występy zespołów patriotycznych Wiarusy i Patrol.
Przez harcerzy była zorganizowana strzelnica, na której można było strzelać z replik ASG.
środa, 16 sierpnia 2017
niedziela, 13 sierpnia 2017
Witam na info blogu
Witam na moim blogu informacyjnym - niusowym. Będę tu publikował niusy. Nie tylko ze Starachowic, ale i z innych miast.
Zapraszam również na mój kanał niusowy na You Tube
https://www.youtube.com/channel/UCouPTnKU6sTLxitU1hrfeKw
Pozdrawiam
Tomasz Gawroński
Subskrybuj:
Posty (Atom)