sobota, 2 września 2017

Dni Starachowic 2017 - dzień pierwszy

W dniu wczorajszym (1.09.2017) zaczęły się Dni Starachowic . Na stadionie miejskim przy ulicy Szkolnej, tego dnia odbyły się występy lokalnych wykonawców. Gwiazdami wieczoru były DJ Wika i Halina Kunicka.
Były również atrakcje dla dzieci, festiwal miodu, stoisko z piernikami, food trucki. Swoje stoiska miały również szkoły Żak i ZDZ. 
PKWiK również mieli swoj namiot, gdzie rozdawali sprafnionym wodę, również wodę sodową z sokiem. 
Organizatorem imprezy Dni Starachowic jest Starachowickie Centrum Kultury.