W dniach 16-18 lutego 2018 roku, w Starachowicach odbywa się pierwszy Jarmark Walentynkowy.
W dniu dzisiejszym (17 lutego), było wielu wystawców. między innymi browar Koreb z Łasku; Swojskie Jadło z Opola, oferujące wędliny; Regionalne Smaki z Piekar Śląskich, oferujące wędliny, sery i miody; Wszystkie Przyprawy Świata, oferujące bardzo duży asortyment przypraw z całego świata. A w namiocie obok wejścia, można dostać za darmo gorącą czekoladę. Znajdziemy tam również stoisko Skarpetki z imieniem, z firmy Wiolmar z Kaliszkowic Kaliskich.
Tomoden Info
sobota, 17 lutego 2018
sobota, 2 września 2017
Dni Starachowic 2017 - dzień pierwszy
W dniu wczorajszym (1.09.2017) zaczęły się Dni Starachowic . Na stadionie miejskim przy ulicy Szkolnej, tego dnia odbyły się występy lokalnych wykonawców. Gwiazdami wieczoru były DJ Wika i Halina Kunicka.
Były również atrakcje dla dzieci, festiwal miodu, stoisko z piernikami, food trucki. Swoje stoiska miały również szkoły Żak i ZDZ.
PKWiK również mieli swoj namiot, gdzie rozdawali sprafnionym wodę, również wodę sodową z sokiem.
Organizatorem imprezy Dni Starachowic jest Starachowickie Centrum Kultury.
środa, 16 sierpnia 2017
Piknik militarny - Święto Wojska Polskiego 2017
Dnia 15 sierpnia, z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego, na placu na Szlakowisku w Starachowicach, odbył się piknik militarny.
W pikniku udział wzięli między innymi delegacje z Muzeum Orła Białego że Skarżyska – Kamiennej, harcerze z hufca ZHP Starachowice, gracze ASG z drużyny harcerskiej Sparta.
Odbyła się również prezentacja pojazdów wojskowych, produkowanych i remontowanych w Starachowicach, którą prowadził mgr inż. Paweł Ronduda z Star San Duo. Prezentowanymi pojazdami, były:
- Trzy samochody ciężarowe Star 266 M2
- Honker Skorpion 3 – lekko opancerzony samochód ze stanowiskiem karabinu maszynowego, umiejscowionego na dachu pojazdu
- Honker z okleinami „Regulacja Ruchu”.
Odbyły się występy zespołów patriotycznych Wiarusy i Patrol.
Przez harcerzy była zorganizowana strzelnica, na której można było strzelać z replik ASG.
W pikniku udział wzięli między innymi delegacje z Muzeum Orła Białego że Skarżyska – Kamiennej, harcerze z hufca ZHP Starachowice, gracze ASG z drużyny harcerskiej Sparta.
Odbyła się również prezentacja pojazdów wojskowych, produkowanych i remontowanych w Starachowicach, którą prowadził mgr inż. Paweł Ronduda z Star San Duo. Prezentowanymi pojazdami, były:
- Trzy samochody ciężarowe Star 266 M2
- Honker Skorpion 3 – lekko opancerzony samochód ze stanowiskiem karabinu maszynowego, umiejscowionego na dachu pojazdu
- Honker z okleinami „Regulacja Ruchu”.
Odbyły się występy zespołów patriotycznych Wiarusy i Patrol.
Przez harcerzy była zorganizowana strzelnica, na której można było strzelać z replik ASG.
niedziela, 13 sierpnia 2017
Witam na info blogu
Witam na moim blogu informacyjnym - niusowym. Będę tu publikował niusy. Nie tylko ze Starachowic, ale i z innych miast.
Zapraszam również na mój kanał niusowy na You Tube
https://www.youtube.com/channel/UCouPTnKU6sTLxitU1hrfeKw
Pozdrawiam
Tomasz Gawroński
Subskrybuj:
Posty (Atom)























