W dniach 16-18 lutego 2018 roku, w Starachowicach odbywa się pierwszy Jarmark Walentynkowy.
W dniu dzisiejszym (17 lutego), było wielu wystawców. między innymi browar Koreb z Łasku; Swojskie Jadło z Opola, oferujące wędliny; Regionalne Smaki z Piekar Śląskich, oferujące wędliny, sery i miody; Wszystkie Przyprawy Świata, oferujące bardzo duży asortyment przypraw z całego świata. A w namiocie obok wejścia, można dostać za darmo gorącą czekoladę. Znajdziemy tam również stoisko Skarpetki z imieniem, z firmy Wiolmar z Kaliszkowic Kaliskich.
























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz